16. بهمن 1397 - 8:04
در سومین روز از نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در چرام،غرفه رسانه خبری تحلیلی چرام میزبان مسئول دفتر امام جمعه چرام و مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بود که مواردی را درخصوص دهه فجر و انقلاب اسلامی مطرح کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چرام  ،در سومین روز از نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در چرام،غرفه رسانه خبری تحلیلی چرام  میزبان مسئول دفتر امام جمعه چرام و مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بود که مواردی را درخصوص دهه فجر و انقلاب اسلامی مطرح کردند.

 

مسئول دفتر امام جمعه چرام گفت: باید با اتخاذ راهکار درست و اصولی، پیشرفت های مختلف کشور که همگی در سایه انقلاب به دست آمده است، به درستی برای مردم بازگو شود. 

علی اکبر نعمتی بر لزوم باشکوهتر برگزاری کردن جشن های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با محوریت مردم تاکید کرد و افزود: مردم صاحبان اصلی این انقلاب و نظام هستند. 

 

وی افزود: برنامه‌های نظامی ایران عامل قدرتمند بودن کشور است و امروزه آمریکا مانع پیشرفت ایران اسلامی است و باید مقابل دشمنان ایستادگی کرد.

 

مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی چرام نیز گفت:خاطره دهه فجر بزرگترین خاطره ملت ما بعـد از ورود اسـلام و مقطع رهایی ملت ایران است، دهه فجـر آئینه‌ای اسـت که خـورشید اسلام درآن درخشید و به ما منعکس شد.

سعید خردمند با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی افزود:پیروزی انقلاب اسلامی دستاوردهای بزرگی برای کشور داشت.

 

وی اظهار کرد:محرومیت زدایی، رشد اسلام خواهی در جهان و استقلال و حفظ تمامیت ارضی از مهم ‌ترین دستاوردهای انقلاب است.

 

انتهای پیام/

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس