20. بهمن 1397 - 8:47
مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویر احمد تصریح کرد : چنانچه در بازدید مجدد به کمپین چشمه بلقیس موارد تذکر داده شده رفع نشود برای رفاه حال گردشگران اقدام به لغو قرار داد با پیمانکار میشود و ضمانت نامه به اجرا گذاشته میشود تا در زمان عید کمبودات رفع و بتوانیم خدمات خوبی ارائه شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چرام،مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویر احمد در بازدید از کمپین چشمه بلقیس چرام اظهار کرد:مکانهای گردشگری چرام دارای پتانسیل های زیادی هستند و کمپین چشمه بلقیس یکی از مکانهاییست که گردشگران زیادی از تمام مناطق به این مکان می آیند و باید از کیفیت خوبی برخوردار باشد.

 

باقری افزود : کمبودهایی که در این مکان گردشگری بوده مورد بررسی قرار گرفت و پیمانکار باید تا پانزدهم اسفند ماه و قبل از عید تمامی این موارد را طبق تعهدات برطرف کند در غیر اینصورت ضمانت نامه آن به اجرا گذاشته میشود و این اقدام شامل تمام پیمانکاران میشود.

 

مدیرکل میراث فرهنگی استان تصریح کرد : چنانچه در بازدید مجدد به این مکان موارد تذکر داده شده رفع نشود برای رفاه حال گردشگران اقدام به لغو قرار داد با پیمانکار میشود و ضمانت نامه به اجرا گذاشته میشود تا در زمان عید کمبودات رفع و بتوانیم خدمات خوبی ارائه شود.

 

باقری بیان کرد : تسهیلات خوبی با بهره شش درصد برای اشتغالزایی در حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری وجود داشته که با اطلاع رسانی های که شد استقبال برای دریافت این تسهیلات در چرام کم بوده و جوانان برای اشتغال میتوانند از این تسهیلات استفاده کنند.

 

وی افزود: میراث فرهنگی آمادگی کامل جهت واگذاری مکانهای گردشگری در شهرستان چرام را به بخش خصوصی دارد و طسوج نیز یکی از مکانهاییست که به صورت دراز مدت میتوانیم به سرمایه گذاری که حاضر به فعالیت در حوزه های گردشگریست واگذار کنیم.

 

باقری گفت: متقاضیان با ورود به سایت میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان ثبت نام کنند و با ارائه ضمانتنامه میتوانند برای مکانهایی که به صورت دراز مدت میخواهد به بخش خصوصی واگذار شوند پیشنهاد داده تا از ظرفیت بخش خصوصی برای اشتغالزایی استفاده شود.

 

 

انتهای پیام/

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس