8. اسفند 1397 - 7:36
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان چرام از برگزاری یادواره 137شهید گلگون کفن شهرستان چرام خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام،سرهنگ حسن رضایی فرمانده  ناحیه مقاومت بسیج شهرستان چرام   از برگزاری یادواره شهدا خبر داد و عنوان کرد : عظمت شهید بسیار روشنگرانه است ، ماگذشت وایثار آنها را دیده ایم و مانند نور می درخشند اما گاهی غافل می شویم.

 

 

وی افزود:ما مدیون شهدا هستیم و امنیت و آرامش ما از آنان است ، یاد و خاطره آن ها نباید از ذهن مردم پاک شود به قول مقام معظم  رهبری ، زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتراز شهادت نیست.

 

وی در ادامه افزود : یادواره شهداروزچهارشنبه  15اسفندماه بعدازنمازمغرب وعشادرمصلی ابوطالب چرام باسخنران مهدی طاهائیان کوچکترین ازاده ومداحی حاج احمد خلف و برنامه های مفصلی که درخورشان مردم واحترام به شهداباشدباپخش ازرادیومعارف برگزارمی شود.

 

فرمانده  ناحیه مقاومت بسیج شهرستان چرام اظهارکرد: ادارات و نهادها وسازمانها دراجرای این یادواره همکاری کنندهرچندمادریادوارهای گذشته علی رغم وعده ها هنوزبدهکاریم.

 

وی با اشاره به وظایف مدیران نسبت به برنامه های شهدا افزود: کار برای شهدا از وظایف مدیران است.

 

سرهنگ رضایی همچنین به رزمایش امنیتی که قرار است در روز ۹و دهم اسفند برگزار شود، اشاره کردوگفت:دراستان چهارگردان تشکیل شدکه باتلاش توانستیم یکی رابرای شهرستان بگیریم و صبحگاه مشترک آن در روز پنج شنبه و رزمایش در روز جمعه دهم اسفند در اردوگاه قدس برگزارمی شود.

 

انتهای پیام/

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس