6. فروردين 1398 - 14:52
هادی فتاحی اصل فرماندار چرام در گفت و گو با صبح زاگرس با اشاره به خسارات این بارندگی ها گفت:خوشبختانه خسارات خاصی وجود ندارند و همچنین خسارات جانی گزارش نشده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهرستان چرام،هادی فتاحی اصل فرماندار چرام در گفت و گو با صبح زاگرس و در خصوص آخرین وضعیت میزان و خسارت های بارش باران در شهرستان چرام عنوان کرد: از لحاظ میزان بارندگی در شهر چرام ۶۵ میلیمتر و در شهر سرفاریاب ۹۷ میلی متر بارندگی گزارش شده است.

 

وی با اشاره به خسارات این بارندگی ها گفت:خوشبختانه خسارات خاصی وجود ندارند و همچنین خسارات جانی گزارش نشده است.

 

وی افزود:در برخی از روستاهای شهرستان قطعی روشنایی و برق این مناطق گزارش شد که امروز نیز طی پیگیری های به عمل آمده، مشکل این مناطق حل شد.

 

فرماندار چرام با اشاره به راه های ارتباطی و وضعیت مسدودی محورهای میان شهری عنوان کرد: محورها و جاده های ارتباطی در شهرستان چرام مشکلی ندارند و فقط یک مورد در روستای بید انجیر گزارش شد که در حال حاضر این محور مسدود است.

 

 

وی با اشاره به مسافران  و گردشگران حاضر در شهرستان اظهار کرد:مشکل خاصی برای مسافران نوروزی در شهرستان چرام وجود نداشت و مکان ها و سالن های ورزشی را برای این افراد مدنظر داشتیم که خوشبختانه مشکلی برای آنها پیش نیامد.

 

وی افزود: همه امدادگران هلال احمر و اورژانس و همچنین دستگاه های خدمت رسان آمادگی دارند تا در مقابل خطرات احتمالی به کمک مسافران و افراد صدمه دیده برسند.

 

انتهای پیام/

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس