9. فروردين 1398 - 20:28
مدیرکل میراث فرهنگی و صنایع گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ به خبرنگار صبح زاگرس مبنی بر اختلاف لفظی میان مدیر کل و خبرنگار دهدشتی، گفت: قبل از هر چیز از همه افراد حاضر در آن جلسه و همچنین خبرنگار دهدشتی عذرخواهی می کنم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی چرام،مدیرکل میراث فرهنگی و صنایع گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ به خبرنگار صبح زاگرس مبنی بر اختلاف لفظی میان مدیر کل و خبرنگار دهدشتی، گفت: قبل از هر چیز از همه افراد حاضر در آن جلسه و همچنین خبرنگار دهدشتی عذرخواهی می کنم.

وی در خصوص این اتفاق در بلادشاپور دهدشت اظهار کرد: این خبرنگار در حینی که بنده سخنرانی می کردم به کنار رفت و شروع به حرف زدن میان صحبت های من کرد.

 

  باقری افزود: به نظر بنده این برنامه از قبل هماهنگ شده بود که مزاحمتی ایجاد شود.

 

 مدیر کل میراث فرهنگی و صنایع گردشگری استان در ادامه گفت:فردی که در حوزه رسانه فعالیت دارد چنین مطلبی را میداند که وقتی سخنرانی در حال اجرا است، میان صحبت سخنران حرفی نمی زند و تا اتمام سخنرانی منتظر می ماند.

وی افزود:اگر انتقادی بر سخنران وارد باشد، پس از سخنرانی می‌تواند پاسخگوی مطالبات و انتقادات باشد.

 

 باقری در ادامه بیان کرد: موضوع این اختلاف میزان اعتبار تخصیص داده شده به بلاد شاپور بود که بنده از زبان دکتر تاجگردون چنین مطلبی را عنوان کردم.

 این مسئول افزود: ولی خبرنگار موضوع را کش میداد که به نظر بنده به دنبال عصبانی کردن بنده بود.

 باقری در ادامه گفت: از اصحاب محترم رسانه اگر تندی به خرج دادیم،عذرخواهی میکنم.

 

مدیرکل میراث فرهنگی و صنایع گردشگری استان در ادامه به صحبتهای این خبرنگار اشاره کرد و گفتپ از ما مطالبی مبنی بر انتقال اعتبارات منطقه دهدشت به سایر مناطق مطالبه شد که بنده این موضوع را پیگیری خواهم کرد.

 

وی افزود:این موضوع ما را نگران و ناراحت کرد و پیگیری آن را به دست حراست و دادستان داده ایم.

انتهای پیام/

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس