14. فروردين 1398 - 12:20
بخشدار سرفاریاب در گفتگو با صبح زاگرس افزود: استقبال گردشگران نسبت به سنوات گذشته در حال افزایش بود و در روز طبیعت نیز این افزایش گزارش شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی چرام،اسلام مرادپور بخشدار سرفاریاب در گفتگو با صبح زاگرس و با اشاره به وضعیت گردشگران در روز طبیعت و در مناطق گردشگری بخش سرفاریاب، عنوان کرد: در بازدیدهای میدانی روز طبیعت که به همراه امام جمعه محترم و سایر مسئولان از گردشگران صورت گرفت، سرفاریاب میزبان شمار زیادی از گردشگران بود.

 

وی افزود: استقبال گردشگران نسبت به سنوات گذشته در حال افزایش بود و در روز طبیعت نیز این افزایش گزارش شده است.

 

 

 بخشدار سرفاریاب با اشاره به محور سرفاریاب به مرکز استان، گفت: دستگاه های خدمت‌رسان همراه با خودروهای راهداری کهگیلویه و چرام و همچنین خودروهای خط انتقال گاز در حال ترمیم و بازسازی این محور هستند.

 

وی ضمن پیگیری های نماینده و فرماندار چرام گفت: با پیگیری های نماینده و فرماندار چرام توانستیم دستگاه‌ها و خودروهای سنگین خط انتقال گاز جهت ترمیم و بازسازی محورهای سرفاریاب ماندگار شوند که جای تقدیر و تشکر دارد.

 

 بخشدار سرفاریاب با تقدیر از گردشگران و مسافران نوروزی که سرفاریاب را هدف تفریحی خود قرار دادند،گفت: گردشگران و مسافران نوروزی که در سرفاریاب سفر کردند، مشکل خاصی نداشتند و طی بازدید به عمل آمده مشکل خاصی گزارش نشده است و پیشنهاداتی را عنوان کردند که برای سالهای آینده،آنها را عملی خواهیم کرد.

 

وی در پایان افزود:از مدیرکل محترم راه و شهرسازی و پرسنل راهداری کهگیلویه و چرام که از شروع ایام عید و ابتدای تخریب محور سرفاریاب به مرکز استان ما را یاری کردند،تقدیر ویژه داریم.

 

انتهای پیام/

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس