19. فروردين 1398 - 14:36
امام جمعه موقت چرام با اشاره به شرایط فعلی اقتصادی کشور افزود:اقتصاد مقاومتی بهترین و تنها راه‌حل خروج از مشکلات کشور است و باید بدانیم غرب قابل اعتماد نیست و باید روی پای خودمان بایستیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی چرام،حجت الاسلام مجتبی فرهمند امام جمعه موقت چرام در گفت وگو با این پایگاه اطلاع رسانی و با اشاره به میلاد سرداران کربلا و ولادت سراسر نور حضرت ابا عبد الله (ع) گفت : امام حسين (ع) مولودي است که نهضت اسلامي را با خون پاکش آبياري کرد و دين جدش رسول الله(ص) را ياري کرد .

 

وي افزود : ماه شعبان ماه خير و برکت و ماه ولادت بهترين بندگان خداوند متعال يعني حضرت امام حسين (ع) ، حضرت ابو الفضل (ع) و حضرت امام سجاد (ع) است .

 

امام جمعه موقت چرام تبیین دستاوردهای نظام اسلامی برای جلوگیری ازتوطئه های دشمنان را ضروری عنوان کرد و گفت: ولایت مداری و مشارکت آگاهانه مردم از مهمترین عوامل پیشرفت انقلاب اسلامی است.

 

 

وی با اشاره به مدگرایی و خودآرایی گفت: امروز مدگرایی و خودآرایی برای تبدیل زن شیعه ایرانی به بازار مصرف لوازم آرایش شرکت های غربی و صهیونیستی و به هلاکت کشیدن او در جامعه را به عنوان تلاش دشمنان شاهد هستیم، که در جنگ نرم انجام می شود.

 

حجت الاسلام فرهمند با اشاره به اصحاب رسانه افزود:اصحاب‌رسانه و هنرمندان در برابر توطئه‌های دشمن به صحنه بیایند.

 

وی با اشاره به شرایط فعلی اقتصادی کشور افزود:اقتصاد مقاومتی بهترین و تنها راه‌حل خروج از مشکلات کشور است و باید بدانیم غرب قابل اعتماد نیست و باید روی پای خودمان بایستیم.

 

امام جمعه موقت چرام بیان کرد: عده ای از ملت ها هویت خود را از دست داده و آمریکا را راه نجات خود می دادند اما حرکتی دیگر در جهان وجود دارد و آن مقابله با آمریکاست.

 

انتهای پیام/

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس