19. ارديبهشت 1398 - 19:31
سخنگوی جریان مردمی عدالتخواه استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه با آمریکایی ها باید با زبان خودشان حرف زد، گفت: آمریکایی ها بارها بعدعهدی خودشان را اثبات کرده و همانطوری که مقام عظمای ولایت فرموند دشمنی آنها با جمهوری اسلامی سابقه دیرینه دارد و مخصوص هیچ دولتی نیست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرستان چرام، سخنگوی جریان مردمی عدالتخواه استان کهگیلویه و بویراحمد در گفت وگوی اختصاصی با   پایگاه اطلاع رسانی شهرستان چرام، و با اشاره به بیانات رئیس جمهور درباره به حالت تعلیق درآوردن برخی از تعهدات ایران در برجام، اظهار کرد: اگرچه باید این حرکت دستگاه دیپلماسی و آقای روحانی را به فال نیک بگیریم اما این حرکت باید خیلی زودتر از اینها شکل می گرفت. 

 

میثم دهقان با بیان اینکه با آمریکایی ها باید با زبان خودشان حرف زد، گفت: آمریکایی ها بارها بعدعهدی خودشان را اثبات کرده و همانطوری که مقام عظمای ولایت فرموند دشمنی آنها با جمهوری اسلامی سابقه دیرینه دارد و مخصوص هیچ دولتی نیست.

 

این فعال رسانه ای، افزود: تجربه ثابت کرده هر زمان ما در مقابل زیاده خواهی های آمریکا و غرب عقب نشستیم و به سمت مذاکره و گفتگو پیش رفتیم، دشمن جری تر شده و عرصه را بر ما تنگ تر کرد.

 

دهقان در ادامه با یادآوری عقب نشینی ناوهواپیمابر آمریکایی در قضیه نزدیکی به مرزهای آبی جمهوری اسلامی پس از تهدیدات پهپادهای سپاه پاسداران، افزود:  این قضیه و جریانات مشابه نشان می دهد که هرگاه ما از موضع اقتدار و قدرت با دشمنان برخورد کنیم، سربلند خواهیم بود و قطعا دشمن عقب خواهد نشست.

 

وی در پایان با بیان اینکه در هیچ مذاکره ای طرفین نمی توانند انتظار انتفاع یک طرفه را داشته باشند، خاطرنشان کرد: دستگاه دیپلماسی کشور باید حرکت مثبتی را که خیلی دیر شروع شده را به سرعت وارد فاز عملیاتی کنند و با قدرت ادامه دهند و از تهدیدات و فشارهای دشمن دچار تردید و سردرگمی نشوند، که ملت بزرگ ایران و همه نیروهای نظامی حامی آنها در این تصمیم بزرگ خواهند بود.

 

انتهای پیام/

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس