13. بهمن 1396 - 9:30
اعتراض شدید خانواده های معظم شهدای چرام درحضور مسئولان:
صدای خانواده های معظم شهدا به گوش مسئولان نمی رسد/چرا مدیرکل به چرام نمی آید؟
خانواده های معظم شهدا و مسئولان شهرستان چرام در گلزار شهدای این شهر حضور یافته و عطرافشانی و غبارروبی گلزار شهدا را انجام دادند که تعدادی از خانواده های شهدا جلوی مسئولان را گرفته و از وضعیت مکان گلزار شهدای چرام گله مند شدند و اعتراض کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چرام؛صبح امروز خانواده های معظم شهدا و مسئولان شهرستان چرام در گلزار شهدای این شهر حضور یافته و عطرافشانی و غبارروبی گلزار شهدا را انجام دادند.

 

پس از انجام این کار،تعدادی از خانواده های شهدا جلوی مسئولان را گرفته و از وضعیت مکان گلزار شهدای چرام گله مند شدند و اعتراض کردند.

 

 یکی از برادران شهدای مدفون شده در این گلزار با اشاره به مدیرکل بنیاد شهید کهگیلویه و بویراحمد گفت: خانواده‌های معظم شهدا مدیرکل استان را نمی‌شناسند چرا که تاکنون جلسه‌ای با ما نداشتند و به سر نزده اند.

 

نعمتی افزود:مگر وضعیت گلزار شهدای تهران مشاهده نمی‌شود؟ پس چرا برای آن کاری نمی کنند.

 

وی ادامه داد:شهدا سند حقانیت، عزت و گواه راستین برای آزادی و استقلال ملت ایران اسلامی هستند و اگر امروز در رفاه و اسایش هستیم، مدیون خون شهداست.

 

نعمتی گفت:مسولان عزیز، شهید نیاز به کلاس ندارند؛ به فکر پدر و مادر پیر آنها باشید.والدین  زمانی که به زیارتگاه آنها می آیند، با هزار مشقت ببینند آیا کسی کمکشان می کنند بالا بروند وقبر فرزندشان را زیارت کنند؟خواسته ما مسقف نمودن وبازسازی این گلزار است.

در ادامه برادر دیگری از شهدای شهرستان چرام عنوان کرد: اگر مسئولان بر روی صندلی نشسته اند،به برکت خون معظم شهداست.

 

شاهینی افزود:خانواده‌های معظم شهدا انتظارهای دارند که متاسفانه داد آنها به جایی نمی رسد.

 

 برادر دیگری از شهدای این گلزار گفت: مسئولان باید گلزار شهدای چرام را همانند سایر مکان های شهدای شهرستان دیگر ببینند و برای آن تلاش کنند.

 

باقریان افزود:اینطور که مینگریم انگار برخی مسئولان در راس بنیاد شهید،خیانتکار هستند.

 

 

در پایان نیز فرماندار چرام بیان کرد که درصورت موافقت مدیرکل بنیاد شهید کهگیلویه و بویراحمد،اعتبار بازسازی گلزار شهدای چرام را تقبل کرده و پیگیر آن خواهیم بود.

 

تصاویر:

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا