نمایش 1 - 10 از 139
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
یادداشت/
بر کسی پوشیده نیست اگر نبود کارکنان خدوم شهرداری چرام اکنون با انبوه کثیفی ها در سطح شهر مواجه می شدیم و انواع بیماریها گریبانگیر عامه مردم می شد.
چهار صباحی است فرد ویا افرادی با مستمسک قرار دادن بهانه های واهی وبدون پشتوانه منطقی اقدام به تخریب چهره های موفق در خدمت رسانی به مردم شده است.
یادداشت/
این روزها در فضای رسانه ای نوک پیکان نقد را بسمت فتاحی اصل نشانه رفته اند و گله و شکایت دارند که چرا تسهیلات روستایی توسط ایشان جذب نشده است و به همین خاطر اورا مورد عتاب قرار داده اند.
یادداشت:
وقتی فقر احاطه ات کند همه چیز از پیرامون تو پراکنده می شود و هر آنچه می ماند بوی فقیری می دهد ، پولدار که باشی درست بر عکس می شود هر آنچه نداشته ای دور وبرت هویدا می شود و انگار مادر زادی آنرا داشته ای که اصلا چنین نبوده و نیست .
طی روزهای گذشته یاداشتی از طرف یکی از جوانان اصلاح طلب چرام در یکی از سایت های محلی شهرستان منتشر شد که نقل به مضمون گفته است " تاکید امام جمعه چرام بر حضور همه مدیران در مراسم نه دی نادرست بوده و بسیاری از مردم و اصلاح طلبان نیز شرکت در این مراسم را ضروری ندانسته و آن را نشانه دفاع از انقلاب و آرمان های آن نمیدانند".
یادداشت;
مروزه انکار ۹دی انکار سقیفه بنی ساعده هست و منکران ۹دی ثابت کردند که با ولایت مشکل دارند چرا که تاریخ تکرار شدنی هست همان افرادی که ولایت علی (ع) رو غصب کردند، زمانی در رکاب پیامبر می جنگیدند اما……
اقتصاد کشور حال و روز خوشی ندارد و در وضع پیش آمده دولت و مجلس به یک اندازه مقصرند که متاسفانه دولت محترم مصالح ملی و مردم را به دست اقلیتی از خواص داده است واقتصاد و معیشت مردم را به مصالح و روابط بین فردی عده ای قلیلی گره زده است .
افزایش قیمت دلار نه تنها بر قیمت اجناس و کالاهای خارجی تاثیر داشته است بلکه تاثیر قابل توجهی در افزایش در قیمت محصولات داخلی نیز داشته است.
امروز مسئولین دولت دوازهم باید خود را از این کلاف سردرگم بیرون بیاروند و نشان دهند که آنان هم می توانند همانند این جوانان با غیرت ایرانی از تحریم های دشمن عبور کنند که لازمه داشتن این موضوع یک عزم ملی و توسعه صنعت داخلی است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به پایان عملیات جستجوی پیکر جانباختگان سانحه هوایی یاسوج اشاره کرد و از تحویل 61 پیکر از جانباختگان به خانواده هایشان خبر داد.

صفحه‌ها