نمایش 1 - 10 از 134
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
یادداشت/
در عصر و دوران جدید که عقلانیت و دموکراسی خواهی از موارد مسلم و بدیهیِ مدیریت آن هست و در دورانی که رسانه بعنوان رکن چهارم دموکراسی در دولت های توسعه یافته و مدرن وظیفه اصلی مبارزه با فسادهای اداری و ساختاریافته را بر عهده دارد در این گوشه دنیا، در استان همیشه محروم کهگیلویه و بویراحمد در شهرستانی همیشه پرحاشیه،از خبرنگاران و اهالی رسانه آن اخبار و شایعات نگران کننده ای به گوش می رسد.
اقتصاد کشور حال و روز خوشی ندارد و در وضع پیش آمده دولت و مجلس به یک اندازه مقصرند که متاسفانه دولت محترم مصالح ملی و مردم را به دست اقلیتی از خواص داده است واقتصاد و معیشت مردم را به مصالح و روابط بین فردی عده ای قلیلی گره زده است .
افزایش قیمت دلار نه تنها بر قیمت اجناس و کالاهای خارجی تاثیر داشته است بلکه تاثیر قابل توجهی در افزایش در قیمت محصولات داخلی نیز داشته است.
امروز مسئولین دولت دوازهم باید خود را از این کلاف سردرگم بیرون بیاروند و نشان دهند که آنان هم می توانند همانند این جوانان با غیرت ایرانی از تحریم های دشمن عبور کنند که لازمه داشتن این موضوع یک عزم ملی و توسعه صنعت داخلی است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به پایان عملیات جستجوی پیکر جانباختگان سانحه هوایی یاسوج اشاره کرد و از تحویل 61 پیکر از جانباختگان به خانواده هایشان خبر داد.
معضل بیکاری یکی از عمیق ترین و چالش برانگیزترین مشکلات اقتصادی و اجتماعی فعلی خانواده ها در استان است که نیازمند کفایت و درایت مسئولین است.
یادداشت/اصحاب رسانه چرام قلم زدند:
حرفه پزشکی نیز چون پزشکان به طور مستقیم با درد، بیماری و جان مردم سر و کار دارند موضوع وجدان اخلاقی نقش پررنگ‌تری ایفا می‌کند و پزشکان باید هنگام فارغ‌التحصیلی سوگندنامه پزشکی را خوانده و در طول دوران طبابت‌شان، خود را متعهد به رعایت این سوگندنامه بدانند.
به نظر می رسد زمانی که اصلاح طلبان مصمم به تسخیر بهشت شدند و قرار شد مسئولیت کار را بر عهده گیرند وضعیت متفاوت شد و تعریف ها و تحسین های پیشین از عملکرد قالیباف به دست فراموشی سپرده شد و تباه سازی عملکرد مدیریت پیشین در دستور کار قرار گرفت.
امیدواریم با توجه به دلسوزی و اقتداری که از بدو حضورتان در استان شاهد آن بوده ایم به خواسته به حق مردم چرام مبنی بر بومی بودن مدیریت ارشد شهرستان وسپردن آن به فرزندان بومی چرام علاقه ودلسوزی خودرا نسبت به مردم ما در عمل نشان دهید.
امروزه بحث رسانه در تمام دنیا به عنوان یکی از محورهای مهم توسعه ،نقش بسیار پررنگی است واساسا پرداختن به مقوله توسعه بدون در نظر گرفتن نقش رسانه غیرممکن است.نظر به کشورهای توسعه یافته یا در حال توسعه به خوبی نشان میدهد آنگاه توسعه صورت می گیرد که همه ی عوامل و ملزومات توسعه از قبیل رسانه در کنار هم قرار بگیرند.

صفحه‌ها