16. بهمن 1395 - 11:47
یکی از هفته های مهم هر شهرستانی هفته فرهنگ و هنر است؛در شهرستان چرام این هفته از 11بهمن ماه سال جاری اجرا شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام، صادق شیخی _ یکی از هفته های مهم هر شهرستانی هفته فرهنگ و هنر است؛در شهرستان چرام این هفته از 11بهمن ماه سال جاری اجرا شده است.

 

شهرستان چرام با دارا بودن پتانسیل های وسیع فرهنگی و گردشگری و همچنین شخصیت های بزرگ هنری همچون مرحوم شیخ علیمراد تنهایی می تواند برنامه هایی  به بهترین شکل در این شهرستان اجرا شود.

 

اما متاسفانه هفته فرهنگ و هنر در چرام علیرغم افتتاح این هفته،شب شعری در دومین روز با وضیعت نامناسبی برگزار شد که از لحاظ فرهنگ دینی نمره مطلوبی نمی گیرد.

 

لذا روزهای بعدی این هفته با اکران فیلم ناتنی و نمایش تئاتر ادامه داشت که مورد استقبال بسیاری از مردم و شهروندان چرامی  قرار گرفت.

 

شب گذشته نیز همایش حماسه سرای کهگیلویه وبویراحمدی را داشتند که به نخو احسن و با حضور خانواده ی وی برگزار کردند و چرامی ها بهترین استفاده را بردند.

 

اما نکته ای به نظر نویسنده مبنی بر  جا دادن برنامه هایی که از دید و منظر عموم تبلیغات انتخاباتی شورای شهری بحساب می آید،قابل نقد است.

 

در میان برنامه های این هفته اجرای برخی از افرادی که درمیان مردم قصد ورود به کاندیدای شورای شهر را دارند،را مشاهده می کردیم که شاید این نوع حرکت ها شایسته نباشد.

 

شاید تفکر مردم و همچنین نویسنده در این رابطه اشتباه باشد اما گفته های همین کسانی که درمیان مردم خود را آماده ی کاندیدای شورای شهر کرده اند،چه؟آیا گفته هایشان درجهت ورود آن هاست یا نه؟

 

در مجموع هفته ی فرهنگ و هنر متعلق به تمام مردم شهرستان بوده و اگر به کلیه ی افراد این شهر توجه شود بهتر است تا به برخی برنامه ها به ظاهر اجرایی اما به باطن تبلیغاتی توجه خاص شود.

 

در پایان شاید تصورات ما از این نوع برنامه ها اشتباه باشد اما اگر این مطلب حقیقت دارد،امیدواریم که این برنامه ها به شکل بهتر و در راستای تبلیغات فرهنگ دینی وهمچنین سنت های پسندیده چرام اجرا شود.

 

انتهای پیام/ع

 

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس