30. بهمن 1395 - 9:14
فتنه گران و جریان حامی فتنه كه نان خود را در دوقطبی کردن جامعه دیده و برای تحقق این امر تلاشهای زیادی انجام داده بودند، این بار نیز با طرح شعار " آشتی ملی " به میدان آمدند.
آقای خاتمی گویا مرگ مغزی شده اید!!-میثم دهقان

پایگاه خبری چرام -  میثم دهقان :

 

 " من معتقدم الان بهترین موقعیتی است که می‌توان فضای آشتی ملی (!) را در کشور حکمفرما کرد... کسانی که در حصر و زندان هستند هم در این زمینه دلشان برای انقلاب و کشور می‌سوزد و نسبت به تهدیدهای خارجی موضع دارند !!! "

 

آنچه كه در ابتدای این یاداشت خواندید بخشی از سخنان فتنه انگیز یكی از سران فتنه است كه رهبری معظم انقلاب با عنوان سخنان بی معنی از آن یاد كرده و ملت ایران را یكدل و متحد دانستند و از این طریق راه را بر ادامه این فتنه انگیزی ها بستند .

 

 با گذشت ٧ سال از فتنه آمریكایی صهیونیستی سال ٨٨ و با روی كار آمدن دولت تدبیر و امید و فضای باز سیاسی موجود، مردگان سیاسی با بهره گیری از این فضا و طرح شعارها و نقشه های تازه، درصدد نفوذ دوباره در فرهنگ كشور بوده و تلاش دارند تا در سال منتهی به انتخابات مجدد به فضای جامعه برگردنند .

 

فتنه گران و جریان حامی فتنه كه نان خود را در دوقطبی کردن جامعه دیده و برای تحقق این امر تلاشهای زیادی از جمله تحریك احمدی نژاد به حضور در صحنه انتخابات انجام داده بودند، این بار نیز با طرح شعار " آشتی ملی " به میدان آمدند.

 

محمد خاتمی كه يکي از موثرترين چهره‌هايي انتخابات سال ۸۸ و حوادث پس از آن بوده است طی روزهای اخیر در سخنانی هدفدار، گفت: من معتقدم الان بهترین موقعیتی است که می‌توان فضای آشتی ملی (!) را در کشور حکمفرما کرد... کسانی که در حصر و زندان هستند هم در این زمینه دلشان برای انقلاب و کشور می‌سوزد و نسبت به تهدیدهای خارجی موضع دارند !!! "

 

در پاسخ به سخنان ایشان باید گفت آقای خاتمی اگر شما و طرفدارنتان مرگ مغزی شده و فراموش كردید در سال ٨٨ با حمایت آمریكایی ها و صهیونیست ها كشور را تا لبه پرتگاه سقوط پیش بردید، ما هرگز فتنه انگیزی های شما و همكاری و ارتباط با بنیاد سوروس و حمایت پهلوی‌ها از اقدامات تان را از یاد نبرده ایم.

آ

قای خاتمی احتمالا شما یا انتخابات و راهپیمایی های سالهای گذشته و ٢٢ بهمن امسال و اتحاد ملت و ماندن آنها پای آرمانهای انقلاب را ندیده اید یا مثل دوستانتان در شبكه های خبری غربی فكر می كنید مردم برای خوردن و بردن ساندیس به خیابانها آمده بودند. 

 

جناب ممكن است بفرمایید غیر از شما، سران فتنه و خائنین به نظام و انقلاب چه كسی از نظام و كشور جداست كه خواهان آشتی ملی هستید!؟

 

نكند انتظار دارید كه دوباره سكاندار دولت در نظام جمهوری اسلامی شوید و باز مردم مقدمات امورشان را به دست شما بسپارند!؟

 

جناب خاتمی اگر نمیدانید بدانید كه مردم توهین ها و بی احترامی فتنه گران به مقدسات شان خصوصا در ایام عاشورا را هرگز فراموش نمیكنند و تنها راه بازگشت به آغوش ملت، عذرخواهی و توبه در پیشگاه مردم و اعلام برائت از اعمال ننگین و زشت خود در آن ایام و به خصوص اعلام دروغ بودن ادعای تقلب در انتخابات سال ٨٨ است.

*َ و لَوْ دُخِلَتْ عَلَیهِمْ مِنْ أَقْطارِها ثُمَّ سُئِلُوا الْفِتْنَةَ َلآتَوْها {احزاب/14}

 

 

با ما از تازه های هنر، فرهنگ ، ورزش و دیگر حوزه های چرام،فرهنگی ترین کانال تلگرام،پرهیز از مطالب سطحی و تکراری،دنیایی متفاوت از خبرها و مطالب اختصاصی،همه در کانال " اخبار چرام !؟ "

ورود  به کانال چرام

 

 

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس