11. تير 1396 - 9:06
هرکس هرآنچه در ارشیو ذهن خود دارد مبدل میکند به سند و حزب ودسته وتفکر خود را حق جلوه میدهد کانه از آسمان افتاده و حریف از جای دیگری آمده غیره از اینجا.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چرام،نورالله حمیدی_انتخابات که می رسد تاروتنبک احزاب کوک تر میشود و ساز دهلی فریبنده ساز میکنند واصطلاحا! ((تنوری گرم ونانی تازه تر ))

 

 و هرکس هرآنچه در ارشیو ذهن خود دارد مبدل میکند به سند و حزب ودسته وتفکر خود را حق جلوه میدهد کانه از آسمان افتاده و حریف از جای دیگری آمده غیره از اینجا.

 

اما به هر حال از برش فیلمها و کنارهم قرار دادن قطعات کاملا متضاد با فکر گوینده وحتی به عکس جلوه دادن حق که بگذریم دیگرمیشود از همه چیز عدول کرد .

چه ها که نمی بینیم می گویند بهشتی مظلوم بود و هرکس خودرا بهشتی زمان می خواند از او نقل سخن می کنند و درمبرا کردن ومظلوم نمایی خود قلم ها می آزارندوسخن فرسایی میکنند.

 

اما از درون بهشتی هم جستند اسرار مولانایی بهشتی را ، اندیشه بهشتی کجا و ایده های مدرنیته کنونی کجا.

 

بنظر میرسد بهشتی مظلوم اگر عبادتگاه میداند احزاب را منطورش نه هر فکریست ،فکر در خدمت به خلق خداست ،اندیشه در رفع مشکل مردم است!

 

نه هرروز جنجالی ، هیاهویی ،حمله به اینی وآنی که احتمالا کمی با ما زاویه دارد؛فاین تذهبون .

بازنگری در اندیشه هیچ زمان دیرنیست کاش با رندی ذائقه مان را عوض نمی کردند کاش آرام وبی صداعوضمان نمیکردند تهاجم وشبیه خون فرهنگی .

ذائقه ما خستگی نبود وبهشتی ره هم تنها بهشتی نبود که ما نیز میتوانیم تکراری بر بهشتی باشیم اما باید قدم جای قدم وقلم همراه قلمش باشد که به عمل کار براید به سخن دانی نیست  .

به کانال اخبار چرام و کهگیلویه و بویراحمد بپیوندید:

لینک عضویت

 

انتهای پیام/ک

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا