26. دى 1396 - 17:27
امیدواریم با توجه به دلسوزی و اقتداری که از بدو حضورتان در استان شاهد آن بوده ایم به خواسته به حق مردم چرام مبنی بر بومی بودن مدیریت ارشد شهرستان وسپردن آن به فرزندان بومی چرام علاقه ودلسوزی خودرا نسبت به مردم ما در عمل نشان دهید.

به گزارش  پایگاه خبری تحلیلی چرام، مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.

 

 

جناب آقای استاندار مردم مظلوم چرام را دریابید…. ازدیربازواز زمانی که الفبای سیاست درایران به وجود آمد شهرچرام ومردم آن با سیاست آمیخته وعجین بوده‌اند همه بزرگان دیگر طوایف می دانندکه قطب اصلی سیاست وحتی دیانت استان کهگیلویه وبویر احمد چرام بوده بعداز شکل گیری نظام مقدس جمهوری اسلامی باز این مردم چرام بودند که در صفوف اول مبارزات وافتخار آفرینان ۸ سال دفاع مقدس بوده اندبه طوری که نسبت به جمعیت بالاترین وبیشترین حضور در جبهه‌های حق علیه باطل را داشته‌اند.

جناب آقای دکتر احمدی مردم چرام از زمان پیروزی انقلاب اسلامی بیشترین تأثیر رادر معادلات سیاسی کهگیلویه بزرگ وبعضا استان داشته‌اند افرادی در چرام هستند که در مسائل سیاسی بیشترین آسیب‌ها را متحمل شده‌اند وبعضا با آن‌ها به انواع مختلف بدرفتاری‌هایی نیز شده است که رجوع به تاریخ گذشته سیاسیون چرام صدق این ادعاست.

جناب آقای استاندار مگر می‌شود با این سبقه تاریخی وسیاسی، هنوز وبعداز گذشت حدود ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی تحولات سیاسی چرام در شهرستان هم جوار ما کهگیلویه رقم بخورد چرا هنوز دوستانی هستتد که خودرا در رأس جریانات  سیاسی کهگیلویه بزرگ می‌دانند و می‌خواهند برای کلیه مناطق کهگیلویه تصمیم گیری کنند؟

چگونه است که تصمیم گیری‌های کلان شهرستان چرام باید جای دیگر رقم بخورد البته جای امیدواری است که صلابت واقتدار شما باعث شده که کسانی نتوانندبه صورت مستقیم باشما ارتباط برقرار کنند واقتدار حضرت عالی باعث شده که برخی دوستان سیاسی از طریق واسطه‌هایی درصددتغییر وتحولات مدیریتی درچرام باشند.

جناب آقای دکتر احمدی مردم چرام ازشما انتظار دارند که نگذارید تغییرات مدیریتی در چرام بنا به خواست دوستان همجوار ما صورت پذیرد، چرام به اندازه کافی زجر کشیده سیاسی، موسپید وبزرگ سیاسی وحتی جوانان خوشنام ونخبه ای که بتوانند معادلات سیاسی شهر خودرا رقم بزنند دارد.

ما خیل حداکثری مردم چرام از شما عاجزانه تقاضا داریم نگذارید خاطرات تلخ گذشته برای مردم ما در بحث غیر بومی بودن مدیر ارشد شهرستان چرام تکرار گردد، متاسفانه کسانی که متفعت خودرا در نبودن فرزندان شایسته چرام در رأس مدیریت شهرستان می‌دانند دنبال افراد غیر بومی یا به گفته خود شما (مدیران پروازی) برای مدیریت ارشد شهرستان چرام هستند که این ایده از دیدگاه حداکثر مردم چرام دیدگاهی غیر قابل قبول می‌باشد.

بی شک شما ونماینده مردم در مجلس نمی‌خواهید ودوست ندارید بعداز اتمام ماموریتتان در هر برهه از زمان خدای ناکرده مورد سرزنش ویا نگرانی مردم باشید پس ما انتظار داریم ضمن در نظر گرفتن حقوق حقه مردم شهرستان چرام نسبت به انتصاب یکی از نیروهای بومی از فرزندان شایسته چرام آنطور که خود تشخیص می‌دهید درراس مدیریت این شهرستان اهتمام ورزیده ومردم ما را ازاین نگرانی نجات دهید.

امیدواریم با توجه به دلسوزی و اقتداری که از بدو حضورتان در استان شاهد آن بوده‌ایم به خواسته به حق مردم چرام مبنی بر بومی بودن مدیریت ارشد شهرستان  وسپردن آن به فرزندان بومی چرام علاقه ودلسوزی خودرا نسبت به مردم ما در عمل نشان دهید./کبنانیوز

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا
حرف تو