نمایش 1 - 10 از 1208
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
فتونیوز های پایگاه اطلاع رسانی چرام منتشر شد/
پایگاه اطلاع رسانی چرام در این قسمت از عکس نوشته های خود به مسئله بفرمایید یک لیوان آب گل آلود؛کارشناسان در فسفات چرام؛فرصت بیست دقیقه ای برای دخیره آب شرب پرداخته است.
در دیدار معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان با امام جمعه چرام:
سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه بویراحمد به همراه سرپرست شبکه بهداشت و درمان چرام با امام جمعه چرام دیدار کردند.
بخش اول/
صحن های مختلف مشهد الرضا را به روایت لنز دوربین در اینجا مشاهده کنید.
ظهر امروز مراسم باشکوه جشن تکلیف200دانش آموزان چرامی باحضور مسئولان شهرستان و اولیای دانش اموزان برگزار شد.
نمازگزاران درشهرهای مختلف کهگیلویه وبویراحمد سخنان نابخردانه، سخیف ودور از منطق دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم غاصب صهونیستی را به شدت محکوم کردند.
شب گذشته برگزار شد/
همزمان با سالروز میلاد پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و امام جعفر صادق (ع) جشن باشکوهی با حضور اقشار مختلف مردم شهرستان چرام برگزار شد.
بمناسبت هفته ایدز؛
بسیجیان روستای القچین شهرستان چرام به مناسبت هفته ایدز در راستای ترویج فرهنگ اهدا خون با حضور در محل انتقال خون این سنت حسنه را به جای آوردند.
گزارش تصویری/
به مناسبت سالروز ازدواج حضرت محمد (ص) و حضرت خدیجه و آغاز امامت حضرت صاحب الزمان (عج) مراسم جشن باشکوهی با حضور اقشار مختلف مردم در شهر چرام برگزار شد.
به مناسبت هفته جهانی معلولان:
با حضور فرماندار،امام جمعه و سایر مسئولان شهرستان چرام،به مناسبت هفته جهانی معلولین یک دوره مسابقات ویلچر رانی بین معلولان بهزیستی چرام برگزار شد که در پایان به نفرات برتر جوایزی اهدا شد.
استان کهگیلویه وبویراحمد ملقب سرزمین چهارفصل دارای طبیعتی سحرانگیز و هزار رنگ است که چشم هر بیننده ای را خیره می کند.

صفحه‌ها