نمایش 1 - 10 از 1300
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
عکس نوشته/
فتونیوز های این پایگاه اطلاع رسانی با چهار موضوع مهم شهرستانی در این خبر مشاهده کنید.
مخاطبان پایگاه اطلاع رسانی چرام طی اقدامی خودجوش و در جهت معرفی شهرستان چرام به سایر هموطنان عزیز،تصاویری را از سراسر این شهرستان تهیه و برای این تحریریه ارسال کردند.
گزارش تصویری از
مراسم دعای ندبه درمسجدجامع شهرچرام برگزارشد
همزمان با سالروز آسمانی شدن شهادتشان،یادواره شهیدان نعمتی در چرام برگزار شد.
فتونیوز؛
فتونیوز های این پایگاه اطلاع رسانی را با موضوع"گلایه های پدر شهیدی که با کمک کپسول اکسیژن زندگی می کند/کارگردان های کهگیلویه و بویراحمدی به دنبال اسپانسر و تهیه کننده/زمین های کشاورزی شهرستان چرام پس از بارندگی های اخیر/انجمن‌های فرهنگی و هنری، اتاق فکر حوزه فرهنگ و هنر نیز هستند"مشاهده کنید.
زمین های کشاورزی شهرستان چرام پس از بارندگی های اخیر رنگ و بوی تازه ای گرفت که در این خبر تصاویر آن آورده می شود.
آیات الهی و انس با قرآن کریم یکی از مواردی است که در خانه های شهرستان چرام رونق گرفته و باعث شده است تا فضای خانه ها معنوی شود.
پیش از ظهر امروز، مردم غیور و همیشه در صحنه کهگیلویه و بویراحمد همگام با سراسر کشور با حضور حماسی خود در همایش بزرگ 9 دی ماه مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و استکبار جهانی زدند.
فتونیوز؛
فتو نیوز پایگاه خبری چرام در این قسمت از عکس نوشته های خود به حال جاده چرام به گره ای خوب نیست،امامزاده امیر ولی(ع)وضعیت مکانی خوبی ندارد،واکنش امام جمعه چرام و عدم حضور خبرنگاران اختصاص داده شده است.
با حضور مشاور وزیر فناوری و ارتباطات؛
جشن بزرگ میلاد پیامبراسلام (ص) وامام جعفرصادق(ع)باحضورمشاور وزیر فناوری و ارتباطات و حضور پرشور مردم ولایتمدارچرام درمصلی حضرت ابوطالب (ع)برگزارشد

صفحه‌ها