11. آذر 1394 - 14:03
همزمان با اربعین سرور و سالار شهیدان مراسم نمادین پیاده روی اربعین از مصلی نماز جمعه شهرستان چرام تا امام زاده بی بی رشیده(س) این شهر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی چرام؛ در این همایش پیاده روی مردم شهرستان چرام مسافت 3 کیلومتری چرام تا امام زاده بی بی رشیده(س) را با پای پیاده طی کردند تا بخشی از بزرگی و عظمت اربعین را به تصویر کشند.

مردم عزادار شهرستان چرام پس از تجمع در جوار امامزاده بی بی رشیده(س) با برگزاری مراسم عزاداری و سینه زنی عشق درونی خود را نسبت به حضرت سیدالشهداء (ع) به نمایش گذاشتند.

انتهای پیام/ت

 

 

 

دیدگاه‌ها

گزارش هواشناسی: سامانه بارشی از جنوب غرب وارد کشور شده و از عصر امروز به تدریج باعث ابری ‏شدن اسمان در استان خواهد شد به نظر میرسد تا نیمه شب امشب انشاالله بارش ها آغاز خواهد شد ، بارش ‏باران با رعد برق طی فردا پنجشنبه تا صبح جمعه ادامه خواهد داشت ، به امید خدا طی این سامانه بارش ‏بسیار خوبی خواهیم داشت . از صبح جمعه به بعد کاهش شدید دما خواهیم داشت و سرما کاملا زمستانی ‏خواهد شد ، سامانه بعدی اوایل هفته اینده انشاالله وارد خواهد شد . برای باران دعا کنید . در ضمن امروز ‏بهترین فرصت برای کشت دیم می باشد . ‏

نظر شما

https://telegram.me/akhbarchoram
http://www.chaharfasl.ir/
دوره آموزش مجازی شهید آوینی
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
شبکه اطلاع رسانی دانا
حرف تو