8. دى 1394 - 9:54
در شب میلاد آخرین فرستاده خدا رسول مهربانی و رحمت حضرت محمد مصطفی(ص) شهر چرام غرق در سرور و شادی شد.
گزارش تصویری/ جشن میلاد رسول رحمت و مهربانی ها در چرام

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرستان چرام به نقل از پاتوق وبلاگ نویسان شهرستان چرام، در شب میلاد آخرین فرستاده خدا رسول مهربانی و رحمت حضرت محمد مصطفی(ص) شهر چرام غرق در سرور و شادی شد.

 
 
 

همزمان با شب میلاد حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) مراسم جشن و مولودی خوانی در مساجد و تکایای شهرستان چرام برگزار شد.

 

 

بر اساس این گزارش شب گذشته و به همت بسیج حوزه خاتم الانبیا(ص) و با همکاری پایگاه مقاومت مسجد صاحب الزمان(عج) چرام مراسم جشنی در این مسجد برگزار شد.

 

اجرای مراسم مولودی خوانی، پخش شیرینی و اهدا جایزه به کسانی که اسامی محمد،صادق و یا القاب آنها را داشتند ازجمله برنامه های این مراسم بود.

 

گفتنی است نظیر چنین برنامه ای نیز با حضور پرشور جوانان مذهبی شهرستان چرام در هیئت جوانان حسینی این شهرستان برگزار شد.

 

 

گزارش و عکس: میثم دهقان

انتهای پیام/ن

 

 

انتهای پیام/ن

دیدگاه‌ها

مجلس عزا و شادی اهل بیت شیخی و بقیه مداحان را که نگاه می کنی می بینی همه چهره ها تکراری هستند به نظرتون چرا جاذبه دین امروزی کمتر از دافعه اون هست ؟ الف)اعتقاد مردم سست شده ب)مشکلات اقتصادی مردم مانع است ج)مردم از دین زده شدن و یا دین رو فقط در عزاداری میدونن د)عملکرد من متدین باعث این وضعیت شده جواب خودت چیه
چطوره بریم آدم از شهرهای همجوار بیاریم...
خوووبی معتدل عاقلووو
به نظر من باید به گزینه هات این را اضافه می کردی که امروز مردم دنیاپرست شده اند و تنها دنبال لذات دنیوی هستند و به همین خاطر است که مخالفت با دین را امروزی بودن تلقی می کنند

نظر شما

http://Sapp.ir/akhbarchoram
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس